Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

www.brassxsign.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için üyelik esnasında veya sonradan verdiğiniz isim, soyadı, yaş, ilgi alanları, adres, e-posta vb. bazı bilgilerinizi www.brassxsign.com sunucularında tutmaktadır. www.brassxsign.com sunucularında toplanan bu bilgiler dönemsel olarak yapılan kampanya çalışmalarında, müşteri profillerine yönelik özel olarak yapılan promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece www.brassxsign.com tarafından yönetilmekte ve kullanılmaktadır.

www.brassxsign.com, üye olurken verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sizin haberiniz olmaksızın ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamakla yükümlüdür.

www.brassxsign.com müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda durumlarda resmi makamlara açıklayabilecektir. (Örn: Banka kredi kartı suçları, adliyeler, polis karakolları gibi resmi yerlere resmi bir talep yazısı karşılığında.)

www.brassxsign.com müşterilerinin sisteme girdiği bilgileri sadece girişi yapan müşteri ulaşabilmekte ve yine gerekli bilgileri sadece sisteme girişi yapan müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşabilmesi ya da bu bilgileri değiştirebilmesi mümkün değildir.

www.brassxsign.com ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst ve özel seviyede tutmak amacıyla  www.brassxsign.com  alt yapısında veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamakta ve saklanmamaktadır.   ( Visa ve Master Card yasaları gereği bu bilgileri saklamak yasa dışıdır.)   Kredi kartı ödemesine yönelik tüm işlemler www.brassxsign.com  ödeme sayfası ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında GlobalSign tarafından doğrulanmış 128bit SSL Şifreleme yöntemi ile gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Gizlilik sizin içinde bizim içinde önemlidir.